De onderstaande verenigingen zijn aangesloten bij de koepelorganisatie EHBO Noord-Brabant.

EHBO VerenigingAdres SecretariaatLocatie AdresEmailwebsite
BavelZilvermeeuw 45, 4872RM Etten-Leurrinus.3@kpnmail.nlwww.ehbo-bavel.nl
Dongenmondsecretaris@ehbo-dongemond.nlwww.ehbo-dongemond.nl
HoogerheideWouwbaan 77, 4631KL Hoogerheideanniebroos@kpnmail.nlehbo-hoogerheide.nl
Kruislandinfo@ehbokruisland.nlwww.ehbokruisland.nl
Peerke DondersKerkstraat 82 4664 BS LepelstraatKoeveringsedijk 24 - 4651 PK STEENBERGEN www.ehbo-lepelstraat.nlehbo-lepelstraat.nl
Nieuw VossemeerLijsterbeslaan 10, 4681 BA Nieuw-VossemeerPlein 1 februari 1953 nr 4 Nieuw-Vossemeerm.jogchems@zonnet.nl4681.nl/pages/club1/ehbo.php
PrinsenbeekHesseling 33, 4841 JH Prinsenbeeksecretariaat@ehboprinsenbeek.nlwww.ehboprinsenbeek.nl
RoosendaalBuurtcentrum De Wieken, Gezellelaan 45, 4707CC Roosendaalsecretarisehboroosendaal@outlook.comwww.ehbo-roosendaal.com
RucphenTurfberrie 11, 4715 GM RucphenTurfberrie 11, 4715GM Rucphennicokoolen@live.nlwww.facebook.com/EHBO-Vereniging-Rucphen-106372531370468/
Schijfden Aanwas 18, 4721AX Schijfijmschrauwen@home.nl
Sprundelehbosprundel@gmail.comwww.facebook.com/EHBO-vereniging-sprundel-102928204670398/
St. WillebrordEHBO St.Willebrord, Duivenstraat 66, 4711KC St.Willebrordj-van-peer@home.nlehbo-sint-willebrord.nl
ZundertNachtegaalstraat 51 4881 VE Zundertsecretariaat@ehbo-zundert.nlehbo-zundert.nl
Sint AlphonsusOns Koningsoord - De Schalm, Trapistinnentuin 77, 5057DJ Berkel-Enschotsecretaris@ehbo-be.nlehbo-be.nl
Den DungenKamillestraat 17 5275 KL Den Dungeninfo@ehbodendungen.nlehbodendungen.nl
EmpelZeewaardin 25, 5236 EH 's-Hertogenboschpierre.willems@hetnet.nl
Sint LucasSint Nikolaasstraat 51, 5268EJ Helvoirtehbohelvoirt@gmail.comwww.ehbo-helvoirt.nl
s-HertogenboschPostbus 2257, 5202CG 's-HertogenboschPelssingel 548b, 's-Hertogenboschsecretariaat@ehbodenbosch.nlwww.ehbodenbosch.nl
Titus BrandsmaGlennstraat 10, 5081TK Hilvarenbeekinfo@ehbo-hilvarenbeek.nlehbo-hilvarenbeek.nl
LiempdeKrollerbocht 38, 5298WC Liempdebverstijnen@ziggo.nlehboliempde.nl
Sint Christoffeljpmvis@home.nl
NistelrodeMaxend 55, 5388TW NistelrodeLaar 50, 5388 Nistelrodeehbo-nistelrode@home.nlehbo-nistelrode.nl
OisterwijkWildemanstraat 70, 5062HC Oisterwijksecretaris@ehbo-oisterwijk.nlehbo-oisterwijk.nl
Rijensecretariaat@ehbo-rijen.nlehbo-rijen.nl
VlijmenM.F.A. Caleidoscoop, Jan Steenstraat 2, 5251NG Vlijmensecretariaat@ehbo-vlijmen.nlehbo-vlijmen.nl
Espertoinfo@esperto.nlesperto.nl
LeendeSterkselseweg 34, 5591KD Heezesecretaris@ehboleende.nlehboleende.nl
MaarheezeStationsstraat 74, 6026CW Maarheezesecretariaat@ehbomaarheeze.nlehbomaarheeze.nl
Sint LidwinaBernhardstraat 72, 5427 AN Boekelsecretaris@ehbo-boekelvenhorst.nlwww.ehbo-boekelvenhorst.nl
GraveKoninginnedijk 252, 5361CR Graveinfo@ehbograve.nlwww.ehbograve.nl
St. WillibrordKerkstraat 35, 5451 BM Millehbomill@live.nl www.ehbomill.nl
OeffeltKatsestraat 18, 5441VC Oeffeltsecretariaat@ehbo-oeffelt.nl www.ehbo-oeffelt.nl
OverloonGrotestraat 108a, 5836AH SambeekIrenestraat 8, 5825CB Overloonsecretariaatehbo.overloon@gmail.com
Sint MartinusInfo@ehboderips.nlwww.ehboderips.nl
Het verzorgd wundjeehbo.schaijkreek@hetnet.nl www.ehboschaijkreek.nl
Het ZwaluwstaartjeMr. Bergholtzstraat 21, 5845HJ Sint Anthonissecretaris@zwaluwstaartje.nl www.zwaluwstaartje.nl
UdenSieberg 406, 5405WS UdenGroenendal 15A, 5405AS Udeninfo@ehbo-uden.nl www.ehbo-uden.nl
VierlingsbeekVlasakker 30, 5821CP Vierlingsbeeekehbovierlingsbeek@gmail.com
Volkel-OdiliapeelOudedijk 94, 5409SC Odiliapeelehbovo@live.nl
ZeelandBrand 6, 5411PB Zeeland (Noord Brabant)Kerkstraat 35, 5411EA Zeeland (Noord-Brabant)secretariaat@ehbo-zeeland.nl www.ehbo-zeeland.nl

Let Op! Deze pagina is nog in onderhoud en de lijst is niet compleet